• Giriş yapamıyorum

  Setsim hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız, şunları deneyebilirsiniz:

  Hesabınızın tespit edilmesi için kaydolduğunuz kullanıcı adınızı kullanın kullanıcı adınızı bilmiyorsanız Setsim iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz. Yine de giriş yapmakta sorun yaşarsanız hesabınıza ait mail adresi ile şifrenizi yenileyin.

 • Hesabım hacklendi

  Setsim hesabınızın hacklendiğini düşünüyorsanız mail adresi ile şifrenizi yenilemeyi deneyin bu aşamada hesabınızı geri alamazsanız Setsim iletişim adreslerine hesabınıza ait bilgileri ve ne zaman hacklendiğini içeren bir bilgi ile iletişime geçiniz.

 • Bir ihlali şikayet etme

  Setsim'in Gizlilik İlkesi ve Kullanım Koşullarını okuduğunuzdan emin olun.

  Kurallarımızı inceledikten sonra, bir hesabın bu kurallardan bir veya daha fazlasına uymadığını düşünürseniz, uygulama içindeki şikayet etme özelliğini kullanarak yada Setsim iletişim bölümünden iletişime geçerek kötü amaçlı gönderileri şikayet etmeniz gerekir. Kötü amaçlı gönderilerin veya profillerin incelenmesini sağlamanın en hızlı yolu budur.

  Aşırı veya tekrar eden kötüye kullanımla karşı karşıyaysanız, profilinize benzer bir nefret hesabı oluşturulduysa veya engelleyici önlemler alındıktan sonra da bu kötüye kullanım devam ediyorsa, incelenmesi için hesabı doğrudan Setsim'e şikayet edebilirsiniz.Sorununuzun mümkün olduğunca kısa sürede çözülmesine yardımcı olmak için gerekli tüm bilgileri lütfen şikayetinize ekleyin.

  Setsim yalnızca Kural ve Koşullarımıza uymayan hesapları ve gönderileri kaldırmaktadır. Setsim'in kullanıcıları arasındaki tartışmalar için aracılık rolü üstlenmediğini lütfen unutmayın.

 • Diğer sorunlar

  Setsim'in yardım sayfasında bulamadığınız yanıtlar için hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçen üye ve ziyaretçilere en geç 7 iş günü içinde dönüş sağlanmaktadır.